KONST / Litografier / Färglitografi 11709033
nr 1170 9033
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, signerad, motivet: 41x54
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:31:09
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
19 mar
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson